AİDAT ÖDEME
Koronavirüs önlemleri kapsamında ONLİNE AİDAT ödeme sitemi aktif hale getirilmiştir. 3D Güvenli ödeme ile ödeme yapabilirsiniz.
BURAYA TIKLA

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Selimpaşa Emlak Konutları E-80 devlet karayolunun, TEM otoyolu ile kesiştiği kavşakta; TEM’e ve denize 3 dakika, İstanbul’a sadece 50 kilometre uzaklıkta yepyeni bir modern yaşam alanıdır.

Bölgede depreme dayanıklı ve kaliteli konut ihtiyacını karşılayan toplam 820 konuttan oluşan sitemiz, 124.718,00 m² alan üzerinde kurulu,aile yaşamının tüm gereksinimlerini karşılayacak şekilde planlanan sitemizde 103m2 ‘den 200 m2 ye kadar konutlar vardır.

47.000 m² yeşil alana sahip olan Selimapaşa Emlak Konutları, 7’den 70’e herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir.Kolay ulaşımı, temiz havası ve suyu, denizi ve güneşiyle dört mevsim yaşanabilecek bir yaşam merkezidir.

Selimpaşa Emlak Konutları E-80 devlet karayolunun, TEM otoyolu ile kesiştiği kavşakta; TEM’e ve denize 3 dakika, İstanbul’a sadece 50 kilometre uzaklıkta yepyeni bir yaşam alanıdır.

Sitemizde Sosyal Tesis,Yürüyüş ve Spor alanları, Yüzme havuzu, Süs havuzları,Pilates Salonu, Çocuk oyun alanları, Halk Eğitim Kursları,24 saat güvenlik…

VİZYONUMUZ
Önce insan anlayışıyla site sakinlerimize yüksek bir yaşam kalitesi sunan, örnek yönetim olgusu kapsamın da,kültürel değerlerin korunduğu ve geliştirildiği, katılımcı ve şeffaf bir yönetim uygulamasını tercih eden, eşit ve adil hizmet sunan bir site olmak

MİSYONUMUZ
Emlak Konutları sitesinde; tüm sorunlarını çözmüş, sadece Selimpaşa’nın değil, Silivri’nin tercih edilen örnek sitesi haline getirmek.