AİDAT ÖDEME
Koronavirüs önlemleri kapsamında ONLİNE AİDAT ödeme sitemi aktif hale getirilmiştir. 3D Güvenli ödeme ile ödeme yapabilirsiniz.
BURAYA TIKLA

Başkan

Anasayfa » Hakkımızda » Başkan

ERTUĞRUL ARSLAN
Selimpaşa Emlak Konutları Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı

1958 yılı Adana ili doğumluyum.Cumhuriyet döneminin ilk mezunlarından olan bir öğretmeninin eğitim görmüş yedi çocuğundan biriyim.
İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirdim.
1983 Yılında; Müfettiş Yardımcılığı sınavını birincilikle kazanarak teftiş kurulunda memuriyet görevine başladım.
16.12.1998 tarihinde T.C. Emlak Bankası Emlak Konut A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde İdari Mali İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandım. Emlak Konut A.Ş.’nin; Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Şirketi ‘’Emlak Konut GYO’’ ya dönüşüm çalışmalarını Türkiye Kalkınma Bankası Uzmanları ile gerçekleştirdim.
19 Ağustos 2000 tarih 24145 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan üçlü kararname ile T.C. Ulaştırma Bakanlığı DLH (Demiryollar Limanlar ve Hava meydanları) İnşaatı Genel Müdürlüğü’nde; sırasıyla İzmir, İstanbul ve Sivas Bölge Müdürlüklerine Bölge Müdürü olarak atandım. Ulaştırma sektöründe; Demiryolu, Liman ve Hava meydanı yatırımları ile MARMARAY diye özetlenen Gebze-Halkalı arası mevcut banliyö hattının iyileştirilmesi ve Boğaz Tüp Geçişi Projesinin ihaleye çıkışına kadarki süreçte Bölge Müdürü olarak yöneticiliğini yaptım.
DLH (Demiryolları Limanlar ve Hava meydanları) İnşaatı Genel Müdürlüğü’ne bağlı Bölge Müdürlüklerinin Bakanlar Kurulu kararı ile kapatılmasına müteakiben, yerlerine ihdas edilen Ulaştırma Bölge Müdürlüklerinden Sivas Ulaştırma Bölge Müdürlüğü’ne Bölge Müdürü olarak atandım.
2010 yılında kendi isteğimle TCDD Genel Müdürlüğü’ne Genel Müdürlük Müşaviri olarak atanarak, İstanbul ilinde; Marmaray ve banliyo hatlarının iyileştirilmesi projesinde, Ulaştırma Bakanı adına denetimlerde bulunmak üzere görevlendirildim. Bu görevimden 2014 yılında ayrılarak emekli oldum.
Memuriyetim sırasında ve halen İstanbul Bölge Adliyelerinde ‘’Ulaştırma Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Uzmanı’’ olarak Bilirkişilik yapmaktayım.
Evliyim, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisi (Uzak Yol Kaptanı) iki erkek evlat sahibiyim.