Sitemizde Pilates Salonu Açıldı

Sitemizde Pilates Salonu Açıldı

Sitemizde 01.09.2018 de Pilates salonu hizmete açılmıştır. Pazartesi,Çarşamba,Cuma günleri yapılacak Pilates ile alakalı tüm sorularınız için site yönetimimizi arayabilirsiniz.

 

Pilates Hakkında
Özel dizayna sahip aletler veya yerde minder üzerinde yapılan Pilates, kasları güçlendirmek, esnekliği artırmak ve vücudu genel anlamda iyileştirerek daha sağlıklı bir hale getirmek amaçlı yapılan egzersiz sistemini içermektedir. Kuşkusuz her birey vücudunun sıkı ve fit bir görüntüye sahip olmasını ister.

Ancak bu istemin gerçekleşebilmesi için doğru uygulamaları yapmak önemlidir. Yani zayıflamak adına diye yapan bir kişi mutlak suretle bir yandan vücudunun sıkılaşması için egzersiz yapmalıdır.

Aksi durumda kişi zayıflasa bile her tarafından sarkan derilerden rahatsız olacak ve yine istediği bir görünüme kavuşamayacaktır.İşte bu noktada uzman eğitmen ile sizlere hizmet veren Emlak Konut Pilates Salonu, keyif alacağınız bir egzersiz programı eşliğinde her geçen gün daha esnek ve güçlü kaslara sahip bir vücut için çalışmalar yapacağınız en doğru adres olacaktır.

11 Aralık 2018
754 kez görüntülendi