2019 YILI BÜTÇESİ

2019 YILI BÜTÇESİ

DEĞERLİ SELİMPAŞA EMLAK KONUTLARI SAKİNLERİMİZ

Site Temsilciler Kurulu tarafından çoğunluğun oyu ile onaylanmış olan 2019 yılı bütçesi ile ilgili site yönetim kurulu olarak, sitemizde oturan değerli maliklerimizin kafasında herhangi bir soru işareti kalmaması adına 13.01.2019 Pazar günü saat 14:00 da yapılacak olan bilgilendirme toplantısına, siz değerli site sakinlerimizi davet ediyoruz.

 

Değerli site sakinlerimiz; 2019 yılı Bütçesi, kat mülkiyeti kanunu ve site yönetim planının ilgili maddeleri
(web sitemizden kat mülkiyeti kanunu, yönetim planına ulaşabilirsiniz.) uyarınca hazırlanmıştır. Site Temsilciler Genel Kurulu olarak 19.12.2018 ve 26.12.2018 tarihlerinde tüm temsilcilerin huzurunda, getirilen dilekçeler ve teklifler görüşülerek, madde madde konuşularak, Blok Temsilcilerinin onaylaması ile bütçe hazırlanmıştır.

 

Bütçe hazırlaması ve onaylaması süreci ile ilgili sitemizde bir takım bilgi kirliliği ve yalan yanlış ifadeler oluşturulmuştur. Site yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ve bazı Blok Temsilcilerine karşı yapılmış haksız suçlamalar, iftira ve hakaretler, oluşturulan bazı gruplar ve yazışmalar neticesinde; site maliklerimizi olumsuz yönde yönlendirerek oluşturulmaya çalışılan huzursuzluk ortamının sitemizde komşuluk, dostluk ilişkilerine zarar vereceği, insanların birbirine düşman edilerek sitemizde huzursuz, mutsuz, gergin bir ortam oluşturulacağı görülmektedir.

 

Site Yönetim ve Denetim Kurulu olarak tüm maliklerimizin huzurunu, rahatı, güvenliğini göz önünde bulundurularak hareket etmeye devam edeceğiz. Aksi yönde hareket eden, malikleri kışkırtan ve kişisel hakaretlerde bulunan kişiler hakkında gerekli yasal süreçler başlatılacaktır…

 

2018 yılı bütçesi aynı personel sayısı, aynı gelir-gider harcamaları için hazırlanan bütçe artışının site ortalaması %15 olup, 2019 yılı bütçesinde aynı personel sayısı, aynı gelir-gider harcamalarına ek olarak 2018 sonunda ülkemizde genel anlamda yapılan zamlar, asgari ücrete gelen %26’lık zam farkı göz önüne alınarak hazırlanan bütçe site ortalaması oranı %18 olup, 2018-2019 yılları bütçe farkı ortalama %3 olarak asgari ölçüde arttırılmıştır.

 

2019 yılı bütçesi için sitemizde bütçe dışı ek gelir sağlamak adına sitemizde hazırlanan yeni alanlar, çalışmalar yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir.

 

Yönetim ve Denetim Kurulu olarak şeffaf yönetim anlayışını vizyon edinmiş olup, tüm sakinlerimizin herhangi bir randevuya gerek duymadan mesai saatleri içinde her türlü soru, öneri ve talepleriniz için Site Yönetim kuruluna başvurabileceğinizi belirtmek isteriz.

 

Değerli site sakinlerimiz; Bütçenin herkes tarafından görülebilmesi ve değerlendirmede örnek oluşturması amacı ile 2018 Aralık ayı faturaları ve 2019 bütçesi ekte bilginize sunulmuştur.

 

Sitemizi sevgi dolu, dostluk içinde, komşuluk değerlerine saygılı, birlik içinde daha güzel yarınlara taşımak siz değerli site sakinlerimizin desteği ile mümkündür.

 

Saygılarımızla…İyi günler dileriz

Selimpaşa Emlak Konutları

Site Yönetim

11 Ocak 2019
1.624 kez görüntülendi